Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wystartował „The Atlantic Road - ZŁOMBOL 18”. Jadą dla dzieci z domów dziecka!

Miło nam poinformować, że w 18.Złombolowej edycji, objęliśmy opieką medialną  dwie załogi, w których jadą skwierzyniacy. W tę wyjątkową i emocjonalną podróż wybrali się Wartburgiem i Wołgą. Z pewnością będzie to próba, nie tylko dla samochodów, ale też wyzwanie dla podróżników gotowych wyjść poza utarte szlaki.

Dzisiaj (29 czerwca br.) wystartowali ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, a zmierzają na metę (03 lipca br.): Atlantic Road w Norwegii. Jadą przez Wrocław, Berlin, Hamburg (Niemcy), Odense, Kopenhaga (Dania), Most Øresund, Dania/Szwecja, Oslo  (Norwegia). Ostatni etap to podróż w kierunku Atlantikveien, znanej również jako Atlantycka Droga, jednego z najbardziej spektakularnych dzieł inżynieryjnych na świecie.  Droga wiedzie przez malownicze mosty i małe wysepki, oferując jedne z najpiękniejszych widoków Norwegii.

Złombol, to nie tylko próba dla samochodów i załóg, ale także to nowe przyjaźnie i niezapomniane chwile. 

Po co to robią?  Odpowiadają - CHARYTATYWNOŚĆ! Przez osiemnaście  lat z determinacją, poświęceniem i sercem oddanym sprawie, udało się organizatorom uzbierać 15 milionów dla dzieci z domów dziecka. To nie tylko liczba, to opowieść o wspólnej sile, empatii i trosce o tych, którzy potrzebują wsparcia najbardziej. 

Dla załóg, które podjęły tegoroczne wyzwanie, nie są to leniwe wakacje pod palmami – jak piszą organizatorzy. Nie znajdą też ukojenia na hamaku w cieniu przed palącym słońcem. Zamiast tego – czytamy -  staną przed wyjątkowym wyzwaniem do pokonania. Ta edycja obiecuje znacznie więcej, ponieważ to właśnie trudne i surowe wyzwania niosą największą satysfakcję i odkrywają swoje ukryte piękno tylko dla tych, którzy zdecydują się wyruszyć w podróż i doświadczyć jej na własnej skórze. 

Będziemy na bieżąco informować o wszystkim co wydarzyło się na tej ekscytującej trasie.

Wykorzystano: zdjęcia  uczestników. plakat imprezy ze strony organizatora. Link:  https://zlombol.pl/18-edycja-zlombol-2024/

View the embedded image gallery online at:
https://skwierzyna.eu/index.php/1889-zlombol-24#sigProId5e4b3fafb2

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment