Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Dziękujemy za wszystkie przesłane komentarze i zdjęcia. Kampania wyborcza za nami, a więc wracamy do  ich publikacji, choć zdajemy sobie sprawę, że trwa (jak twierdzi jeden z internautów) swoisty stan przejściowy władzy samorządowej.

Wybory powinny odbywać się częściej niż co 5 lat – napisał Pan Janusz, który juz wcześniej  przesłał nam zdjęcia „nagich słupów” (z ul. Batorego i Chrobrego), a teraz z   przyjemnością informuje, że wreszcie zawisły na nich lampy doświetlające te przejścia. Opóźnienie spowodowane było faktem, że to jedno zadanie – jak informuje -  realizowały (najprawdopodobniej) różne firmy.

Mniej optymistyczny jest komentarz -  Pana Przemysława, który jeszcze przed wyborami zgłaszał, a dzisiaj potwierdza, że  uszkodzony chodnik na ulicy Poznańskiej nadal zagraża bezpieczeństwu pieszych i prosi o szybką reakcję służb miejskich. Tych wszystkich, którzy zaraz będą komentowali, że to drobiazg i tzw. szukanie „dziury w całym” – jak dodaje – zaprasza do codziennego korzystania z tego chodnika, a wówczas zmienią zdanie.

Nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment