Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

UWAGA KONKURS!

Bezgotówkowe Kino Objazdowe, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, rozpoczyna swoją II edycję.

Na filmowej trasie, w dniu 3 lutego 2024 r., znajduje się również Skwierzyna. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in. nowa ekranizacja powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. To doskonała propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych kinomanów. Dla wszystkich wielbicieli komedii na dużym ekranie pojawi się „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” – dalsza część zabawnej historii o rodzinach Wolańskich i Zawadów. Kolejna wyjątkowa propozycja to nagrodzony na festiwalu w Gdyni „KOS” w reżyserii Pawła Maślony - film kostiumowy opowiadający o dziejach Tadeusza Kościuszki. To ostra jak szabla, wypełniona wartką akcją i emocjami opowieść o powrocie do Polski bohatera, który zorganizuje powstanie. Więcej informacji na www.filmowobezgotowkowo.pl/repertuar

Aby spędzić  miło czas - razem z bliską osobą -  wystarczy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  odpowiedź na nasze konkursowe pytanie: kto wcielił się w  rolę tytułowego, wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa?

Ponadto, prosimy wskazać, który film chcielibyście Państwo obejrzeć z powyżej opisanego repertuaru. Ilość biletów ograniczona, obowiązuje kolejność odpowiedzi.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment