Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wielką ciekawość wzbudził (u pewnego internauty, którego dane znane są redakcji)  baner reklamowy z umieszczonym logo firmy ( w tym przypadku charakterystycznym znakiem miejskiej wspólnoty samorządowej) danymi teleadresowymi i krótkim, czytelnym i atrakcyjnym przekazem reklamowym o treści: „Skwierzyna Miasto Królewskie NA SPRZEDAŻ”.

To wezwanie do zakupu miasta – jak twierdzi – potraktował niezwykle poważnie i jest zainteresowany zakupem substancji miejskiej wraz z jej wielowiekową historią. Opcjonalnie rozważy zostanie akcjonariuszem firmy Skwierzyna City S.A, aby cieszyć się potencjalnymi zyskami z wynajmu lub sprzedaży nowych apartamentów, ale także istniejących zasobów.

Co prawda, sezon ogórkowy trwa w najlepsze, ale nie jest to czas na primaaprilisowe żarty, dlatego przypomina, że prywatne miasta to model znany od starożytności, ale powraca w czasach nam współczesnych. Przytacza przykład, pewnego Polaka (biznesmena Marka Zmysłowskiego), który chce zbudować na Dominikanie prywatne miasto, z którego  mieliby korzystać (niestety!) głównie zamożni mieszkańcy: prawnicy, bankierzy, informatycy i menedżerowie.

Pozostaje dodać, że takie (prywatne) miasta to już nie utopia, ale rzeczywistość i raczej pomysł na biznes. Zatem, życzymy udanych inwestycji  i wynikających z nich korzyści, a mieszkańcom (zanim nastanie nowa rzeczywistość) realizacji własnych (na miarę możliwości)  projektów nieruchomościowych.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment