Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Nadobrzański Klub Płetwonurków „Obra" w Skwierzynie  w dniu 18.02.2023 organizuje  już XVIII  Ogólnopolski Zimowy Spływ Obrą o tytuł „OBERSTRONGA".
   Jest to cykliczna impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Celem spływu jest pokonanie wpław wyznaczonego odcinka rzeki OBRA. Uczestnicy mogą być ubrani (ale nie musza) wyłącznie w kombinezony nurkowe typu mokrego. Niby nic trudnego... Lecz jeśli dochodzi do tego niejednokrotnie ujemna temperatura powietrza, kry lodowe, wartki nurt krętej rzeki, mnóstwo zwałów drzew blokujących przeprawę, wtedy uczestnik naprawdę musi zmierzyć się ze swoimi słabościami fizycznymi i psychicznymi. Długość  przeprawy to około 7km. Nie ma najmniejszego znaczenia czy uczestnik dopłynie pierwszy czy ostatni. Wystarczy, że w ogóle dopłynie, a wtedy z pewnością zasługuje na tytuł OBERSTRONGA, a każdy OBERSTRONG rzecz jasna nagradzany jest przepięknym certyfikatem potwierdzającym przepłynięcie odcinka rzeki.
 Oczywiście nie zabraknie tego co najważniejsze - bezpieczeństwa. Cała trasa spływu zabezpieczana jest przez wiele łodzi ratowniczych, a na brzegu zawsze czeka sztab ludzi również dbających o bezpieczeństwo.
Chętnych zapraszamy na naszą stronę internetową:  http://klub-obra.pl

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment