Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Skwierzynie zarządzonych na dzień 16 października Rady Miejskiej 2022 r.

W związku z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Gorzowie Wielkopolskim z dnia 22 lipca 2022 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Skwierzynie ( Waldemara Grzegorza Kowalewskiego) Wojewoda Lubuski w dniu 1 sierpnia 2022 r. zarządził przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w dniu 16 października 2022 r. (patrz pismo nr 1).

Tego samego dnia (1 sierpnia 2022 r.) Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wlkp. w swoim komunikacie zawiadomił, że  22 sierpnia 2022 r. mija termin zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłoszenia kandydatów na radnych (patrz pismo nr 2/2).

W dniu 19 sierpnia Burmistrz Skwierzyny podał do publicznej wiadomości  informację o okręgu wyborczym (okręg nr 8), jego granicach ( Skwierzyna, ulice: Chopina, Działkowców, Jana Pawła II, Jana XXIII, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Leśna, Maksymiliana Kolbe,  Okrężna, Pola Międzyrzeckie, Poznańska) i liczbie radnych wybieranych w okręgu (1radny)  – patrz pismo nr 3

Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wlkp. w swoim komunikacie z dnia 22 sierpnia 2022 r. zawiadomił, że  przyjął zawiadomienie o utworzeniu jednego komitetu wyborczegoKomitet Wyborczy Wyborców Gminne Porozumienie Samorządowe (KWW GPS), którego pełnomocnikiem wyborczym  będącym jednocześnie pełnomocnikiem finansowym jest Grzegorz Zdzisław Kaśków (patrz pismo 4).

W dniu 1 września br. Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wlkp. powiadomił o powołaniu Miejskiej Komisji Wyborczej w Skwierzynie  (patrz pismo 5) i o zwołaniu na dzień 2 września br. pierwszego posiedzenia Miejskiej Komisji Wyborczej w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Skwierzynie (pismo 6)

Źródło: https://bip.skwierzyna.pl/276/2022_-_wybory_uzupelniajace/

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment