Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Mateusz Karczmarski na torze „Ninja Warrior Polska V”

Rywalizacja jest zacięta, a zawodnicy z edycji na edycję coraz lepsi! W 5. odcinku (premiera na antenie Polsatu 29 marca o godz. 20:05) o udział  w finale ścigać się będzie Mateusz Karczmarski ze Skwierzyny. Czy zrealizuje marzenie o zdobyciu tytułu pierwszego polskiego Ninja Warrior? Biorąc pod uwagę, że konkurenci są naprawdę silni, walka będzie się toczyć do ostatniej kropli krwi.

 

34-letni Mateusz Karczmarski ze Skwierzyny wraca na tor! Widzowie mogli go poznać w I i II edycji „Ninja Warrior Polska”.

Przez wiele lat trenował lekkoatletykę. Niestety przez poważną kontuzję i nowotwór kości musiał zakończyć karierę stadionową. Operacja się udała, ale konieczna była przerwa w bieganiu, która trwała… aż 10 lat! Do sportu  wrócił – pełen zapału i determinacji. Gdy w jego życiu pojawiły się biegi OCR, zupełnie się w nich zakochał. Po 8 miesiącach treningów pojechał na mistrzostwa świata do Kanady. Obecnie najchętniej trenuje z synkiem. Czekają na dziecięcą wersję „Ninja Warrior”.

Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!

 „Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment