Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Podczas XXXIV sesji Rady Miejskiej w Skwierzynie   m.in. dokonano zmian w planie dochodów i wydatków budżetowych polegających na :

 - zabezpieczeniu środków na dotacje dla mieszkańców Gminy w związku z wymianą pieców na ekologiczne w celu ochrony powietrza ( 40.000,00 zł)

- zwiększeniu środków na remonty dróg gminnych  (utrzymanie dróg bitumicznych, równanie i profilowanie dróg nieutwardzonych) -120.000,00 zł,

- zwiększeniu środków na wydatki inwestycyjne na drogach gminnych : ułożenie nawierzchni na ul. Żeromskiego ( 160.000,00 zł), przebudowa drogi gminnej Warcin-Gościnowo ( 120.000,00 zł), rozbudowa ul. Międzyrzeckiej i Pola Międzyrzeckie etap III ( 260.000,00 zł), budowa parkingu przy ratuszu ( 90.000,00 zł)

- zabezpieczeniu środków na dokumentację budowy hali sportowej w Skwierzynie  (137.760,00 zł)

Więcej: https://bip.skwierzyna.pl/109/Projekty_uchwal_Rady_Miejskiej/

Ponadto dowiadujemy się, że w ramach  dostępności cyfrowej dla osób niedosłyszących, transkrypcją (napisami) objęte są  relacje z obrad sesji RM,  a  można ją włączyć bądź wyłączyć  przyciskiem „napisy” znajdującym się pod okienkiem relacji na platformie you tube (https://www.youtube.com/channel/UCAhYZDwEfdZ8elJRY6WKI1w/videos)

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment