Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Nowe projekty w gimnazjum w r. szk. 2015/2016

Miło nam poinformować, że Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Skwierzynie wygrało w dwóch konkursach mających miejsce pod koniec r. szk. 2014/2015, pozyskując tym samym pieniądze w wysokości 13070 zł, które zostaną wykorzystane w r. szk. 2015/2016 na realizację dwóch nowych projektów.

Do konkursu pt. „Działaj lokalnie IX” przystąpiły 22 fundacje, szkoły i towarzystwa z naszego regionu. W jego wyniku pozyskaliśmy 5250 zł na realizację projektu „Wybieram zdrowie”.

Natomiast w konkursie Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” rozpatrywanych było 18 wniosków z województwa lubuskiego i nasze gimnazjum otrzymało kwotę 7820 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na wdrożenie programów i działań na rzecz podniesienia bezpieczeństwa w szkole, zwiększenie skuteczności działań wychowawczych i profilaktycznych, oraz tworzenie przyjaznego środowiska dla młodzieży. Pozyskane środki pozwolą na realizację powyższych zadań i niewątpliwie przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa i efektywności pracy wychowawczej w szkole w nowym roku szkolnym.

Danuta Malińska

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment