Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Jak zgłosić miasto do plebiscytu? Wystarczy wykonać 5 zdjęć ukwiecenia i przesłać je do nas pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w prawym panelu bloga inspirowaninatura.pl. Prosimy o podanie imię osoby zgłaszającej oraz nazwę urzędu miasta, jeśli takowy reprezentuje, a także nazwę miejscowości oraz ewentualnie dane ogrodnictwa, które wykonało ukwiecenie – to będzie dla nas cenna informacja!

Jak głosować? Od 3 do 17 sierpnia na naszym profilu Inspirowani Naturą na Facebooku dostępna będzie specjalna aplikacja, w której umieścimy w niej po jednym zdjęciu każdego uczestnika. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polubicie nasz profil i zostaniecie z nami na dłużej!

Dlaczego akurat Facebook? Głosowanie odbywa się za pośrednictwem tego portalu ze względu na dostępną tam wygodną i łatwą w obsłudze aplikację. W ten sposób zbieranie głosów odbywa się w sposób przejrzysty, a my mamy możliwość stałego kontrolowania jego przebiegu. Poprzez profil Inspirowani Naturą na Facebooku możemy dotrzeć do maksymalnie dużej ilości odbiorców.

Dlaczego w galerii na blogu są miasta, które zgłosiły ponad 5 zdjęć? Warto zwrócić uwagę na autorów zgłoszeń. Przewidzieliśmy możliwość zgłaszania fotografii od urzędów i włodarzy miast, ale też osób prywatnych. Bez względu na to, która grupę reprezentuje zgłaszający, zawsze ma możliwość przesłania maksymalnie 5 zdjęć. Wszystkie z nich trafiają do galerii odpowiedniej dla danego miasta, a jedno wybrane znajdzie się w aplikacji konkursowej na Facebooku.

Czy osoba prywatna może wygrać konstrukcję kaskadową, donicę Gianto lub bon na zakup produktów z oferty firmy Terra? Nie. Trzy nagrody główne zostaną przekazane do miast, które zdobędą najwięcej głosów Internautów w aplikacji na portalu Facebook.

Jakie nagrody przewidziano dla osób prywatnych? Upominki dla autorów 10 najlepszych fotografii mogą trafić do każdego, kto nadesłał zgłoszenie – zwycięzców poznamy po zakończeniu plebiscytu, wybierze ich reprezentant Organizatora. Dodatkowo każda osoba, która nadeśle zdjęcie do konkursu otrzyma kod rabatowy w wysokości 10% na zakupy w sklepie internetowym Make it Home.

Dlaczego moje zdjęcie nie trafiło do aplikacji? Otrzymujemy wiele zgłoszeń, a wybranie najlepszego zdjęcia wymagało od nas niemałej dyskusji. Nierzadko otrzymujemy kilka zgłoszeń z tego samego miasta: wówczas do konkursu staje najlepsze ujęcie reprezentujące ukwiecenie. Ostatecznie do aplikacji dostępnej na portalu Facebook selekcjonujemy te, które w naszym mniemaniu najlepiej prezentowało ukwiecenie. Aby do aplikacji trafiło konkretne zdjęcie, wystarczy, że autor je nam wskaże – na propozycje czekamy do 31 lipca.

Dlaczego aplikacja nie działa? Od 1 do 22 lipca zbieramy zgłoszenia miast do Plebiscytu – w tym czasie aplikacja pozostanie nieaktywna. Od 3 sierpnia będzie ona udostępniona na portalu Facebook na profilu Inspirowani Natura – tam znajdą się wybrane fotografie z możliwością głosowania na nie. Z kolei wszystkie nadesłane do plebiscytu zdjęcia systematycznie trafiają do galerii na blogu w zakładce plebiscyt 2015.

Jeśli nadal nie udało nam się rozwiać wszystkich wątpliwości, prosimy o pytania za pośrednictwem pola komentarzy dostępnych poniżej, poprzez wiadomość na portalu Facebook lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Terra.

Regulamin plebiscytu dostępny jest tutaj

Czytaj więcej

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment