Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Burmistrz Skwierzyny oraz przedstawiciele Firmy Hasec Elektronik serdecznie zapraszają Państwa na uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nowo powstającą fabrykę na terenie Regionalnego Parku Przemysłowego w Skwierzynie. 

Uroczystość odbędzie się 22.08.2018r. (środa) o godz. 10:30 na terenie Parku Przemysłowego (ul. Międzyrzecka w Skwierzynie - vis a vis firmy AM Okna).

Kilka informacji o nowej firmie:

Europejski lider w produkcji inteligentnych rozwiązań sterowniczych i systemów elektronicznych firma Hasec Elektronik po wielomiesięcznych negocjacjach wybrała Skwierzynę na siedzibę swojego nowego Zakładu Produkcyjnego w Polsce.

Firma jest wiodącym dostawcą urządzeń elektronicznych, który opracowuje w swoim centrum badawczym w Niemczech produkty dostosowane do nowych technologii i wdraża je na rynek. W Skwierzynie uruchomiona zostanie zaawansowana technologicznie linia produkcyjna na której będą wytwarzane wspomniane produkty.

Hasec deklaruje docelowo w Skwierzynie około 100  nowych miejsc pracy i chwali się, że słynie z poszanowania i dobrego traktowania swoich pracowników, którzy są kluczowi jako część firmy.

Zakład powstanie do końca tego roku.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment