Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wnuczeta w dobrych rękach.

Projektem pilotazowym objęci są także dziadkowie i babcie z powiatu międzyrzeckiego. Emeryci lub bezrobotni, którzy przejdą cykl szkoleń  otrzymywać będą 850 zł przez 16 miesięcy. Poniżej szczegóły projektu.

Głównym celem Projektu jest aktywizacja zawodowa i społeczna uczestników projektu – osób bezrobotnych 50+ w tym emerytów, którzy oddalili się z rynku pracy opiekując się swoimi wnuczętami lub dziećmi do lat 4, deklarujących chęć powrotu do pracy, nabycia nowych umiejętności oraz kompetencji zawodowych i społecznych oraz wsparcie ich najbliższego otoczenia poprzez poprawę dostępu do usług reintegracyjnych. Projekt zakłada również wsparcie społeczne najbliższego otoczenia tych osób, dzieci do lat 4 i ich pracujących rodziców.

Czytaj więcej (kliknij w infografikę):

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.