Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Ruszyły przygotowania do XVIII Rodzinnego Rajdu Samochodowego "Szlakiem Bobrów" Skwierzyna 2018. Impreza odbędzie się 16 czerwca 2018r. Rajd zorganizowany zostanie w ramach obchodów Dni Skwierzyny. Tym razem impreza ma tytuł "W ŚWIECIE GIER I ZABAW".

W tegorocznej edycji rajdu zaplanowano udział maksymalnie 50 załóg. Uczestnicy zmierzą się z trasą liczącą ok. 90 km, którą jak co roku wytyczono przez najbardziej malownicze zakątki Ziemi Skwierzyńskiej i jej okolice. Na trasie rajdu załogi zmierzą się z wieloma konkurencjami związanymi głównie z hasłem imprezy. Na uczestników czekają liczne niespodzianki i atrakcje. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i rodzinną atmosferę. Zgłoszenia i regulamin wkrótce będą dostępne w biurze rajdu: Skwierzyński Ośrodek Kultury, ul. Teatralna 5, tel. 95 71 70 059 oraz na stronie internetowej - www.skwierzyna.novedad.pl Zapisy będą przyjmowane od 23 kwietnia 2018r. i potrwają do wyczerpania miejsc, lecz nie dłużej niż do 25 maja 2018r.

Na naszej stronie można zobaczyć relacje z ostatnich edycji imprezy. Rajd Bobrów obecny jest także na Facebooku, gdzie można zobaczyć jak bawili się ostatnio uczestnicy.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem tel. 602471722 (Jan Kaczmarczyk) .

Zapraszają organizatorzy: Skwierzyńska Sekcja Cyklistów, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Społecznych AWANGARDA oraz Urząd Miejski w Skwierzynie.

Zgłoszenia i regulamin będą dostępne w biurze rajdu: Skwierzyński Ośrodek Kultury, ul. Teatralna 5 95 71 70 059 oraz na stronie internetowej - www.skwierzyna.novedad.pl

Żródło: skwierzyna.novedad.pl

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment