Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do realizowanej przez nasze Liceum akcji charytatywnej  „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”. 

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać 4500 zł, które zostaną przekazane organizacji humanitarnej  UNICEF Polska z przeznaczeniem  na zapewnienie syryjskim  dzieciom ciepłych ubrań, koców oraz leków. Nawet najmniejszy  datek przyczynia się do ochrony życia i zdrowia najmłodszych mieszkańców Syrii, gdzie wojna domowa trwa już 7 lat.                                                                                                                                                                           Słowa wdzięczności kierujemy do dyrektora Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury p. Macieja Zawidzkiego za udostępnienie sali widowiskowej ,dzięki czemu inscenizacja  „Serenady ” Sławomira Mrożka  w wykonaniu naszych uczniów zyskała wyjątkową oprawę.  „Trzeba  sobie wzajemnie pomagać -to naturalne prawo” - powiedział Jean de La Fontaine . 

Dziękujemy Państwu  za wrażliwość i serce. Ofiarowana pomoc jest dowodem współczucia i solidarności. Bez Państwa pomocy nasze zamysły i zamierzenia nie byłyby możliwe do realizacji.

Koordynator projektu, Dyrektor  i cała społeczność LO 

  1. im. Ireny Sendler


Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment