Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

 

NADESŁANE OD NASZYCH CZYTELNIKÓW

Otrzymaliśmy zdjęcie od czytelnika zaniepokojonego wycinką lasu, pomiędzy ulicami: Dębową a Ceglaną Górą, oczywiście w Skwierzynie. Cięcie prowadzone jest na działce nadleśnictwa. Czy będą tam nowe nasadzenia? Tego nasz zatroskany czytelnik nie wiedział. Dla przypomnienia, ulica Dębowa i dalej Klonowa to nowe ulice, przy których postaje nowe osiedle domków jednorodzinnych. Ulice stanowią niejako przedłużenie Przemysłowej i Roosevelta.

Nasz czytelnik nadesłał zdjęcie "przyczajonego" - jak go nazwał - pojazdu Straży Ochrony Kolei, przy skrzyżowaniu ulic: Żeromskiego i Paderewskiego. Zdjęcie wykonano w dniu dzisiejszym( tj. 03.02.br), a opatrzono je komentarzem, a właściwie pytaniem: czy spółka PKP nie powinna raczej dokonać remontu tego płotu, a nie skupiać się na "łapaniu" przysłowiowych staruszków i dzieci ? My ze swej strony dodamy, że jestesmy za wykonaniem ogrodzenia, ale nie jesteśmy zwolennikami spacerów po torowisku.

Zdjęcie tzw "betonki" czyli tymczasowego objazdu remontowanej estakady na DK 158. Wielu zadaje sobie pytanie, czy rzeka Warta nie zrobi psikusa i zaleje drogę?

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment