Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku  do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej „Puszcza Notecka”. Ten mobilny przewodnik powstał w ramach współpracy trzech regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych - w Szczecinie, w Poznaniu i w Pile , na terenie których znajdują się nadleśnictwa wchodzące w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Notecka”. Aplikacja swoim zasięgiem obejmuje tereny ośmiu nadleśnictw: Karwin, Sieraków, Wronki, Krucz, Międzychód, Skwierzyna, Oborniki i Potrzebowice. Najważniejszą funkcją aplikacji jest nawigacja w sieci szlaków udostępnionych przez nadleśnictwa. W aplikacji do dyspozycji są udostępnione do ruchu drogi, szlaki rowerowe, Nordic Walking oraz trasy konne. Lokalizacja GPS pozwala na dokładne zbadanie ostępów leśnych Puszczy Noteckiej.
W mobilnym przewodniku znajdują się aktualne wydarzenia, informacje o nadleśnictwach i regionie, powiadomienia o zagrożeniach na terenie lasów oraz wiele innych ciekawych informacji.
Aplikację „Puszcza Notecka” można pobrać w sklepie Google PLAY https://play.google.com/store/apps/details… lub App Store – zapraszamy

fot. R. Brudziński

Czytaj:

https://www.facebook.com/RDLPwSzczecinie/?hc_ref=ARTbbWHXP5E4Pgn75WWAj6qFujB9ASie7b6UValZngfbCx9POmt_7Dbqxu2WeuALfJw

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment