Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Paweł Zaremba zaprasza do zmiany myślenia o sobie i swoim życiu.

Od 50 lat zajmuje się sportem. Sztuki walki i biegi z przeszkodami ćwiczy od 6 roku życia.

foto: Adam Golec

Czterokrotnie zdobył Mistrzostwo Polski, był też członkiem drużyny narodowej podczas Mistrzostw Europy w 1979 i 1981. W 1988 roku, jako pierwszy Polak zdobył Mistrzostwo Świata w formach i walkach na Mistrzostwach Świata w Chinach.

14 lat temu zachorował na nowotwór i od tego momentu przywiązuje ogromną wagę do profilaktyki zdrowotnej.
Dzisiaj opowiada o tym jak udało mu pokonać chorobę. Szczególną uwagę zwraca na odpowiednie nawadnianie oraz oczyszczanie organizmu z toksyn, właściwe odżywianie połączone z uzupełnianiem niedoborów witamin i minerałów oraz aktywność fizyczną.

Pan Paweł nie tylko inspiruje swoim życiowym doświadczeniem , na co dzień jest aktywny zawodowo - jako trener personalny oraz uczestnik biegów Spartan Race pokazuje , że ruch i profilaktyka to styl życia każdej osoby , która chce cieszyć się na długie lata zdrowiem .

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.