Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Zawodnicy drużyny piłki ręcznej Stali Gorzów dołączyli do akcji Movember, której celem jest zwrócenie uwagi na profilaktykę badań jąder i prostaty.
 
Wąs ma prowokować do rozmów o męskich nowotworach. Kampania promuje zapuszczanie wąsa w listopadzie stąd również nazwa akcji mustache – wąsy, November - listopad. Temat nowotworów atakujących części intymne nadal jest w Polsce tematem tabu. Czas to zmienić. Pamiętajmy, że wcześnie wykryty nowotwór jąder jest w 99% uleczalny.

Najważniejsze jest samobadanie oraz regularne badania profilaktyczne, których nie należy się obawiać.
Zawodnicy wraz z trenerem Stali Gorzów przygotowali zabawny spot promujący akcję. Piłkarzy z doklejonymi wąsami można było spotkać w okolicach hali Szkoły Podstawowej nr 20 na ulicy Szarych Szeregów, na której rozgrywane są mecze piłki ręcznej cieszące się coraz większym zainteresowaniem kibiców oraz w okolicy Centrum Medycznego Medi-Raj przy ulicy Górczyńskiej – partnera akcji. Zawodnicy – aktorzy bez tremy, za to „z jajem” podeszli do zadania i z pełnym zaangażowaniem przystąpili do realizacji filmu, który od środy dostępny jest na profilu Facebook Stali Gorzów.

Warto obejrzeć film i przyłączyć się do akcji. Wśród osób, które udostępnią film znajomym Klub rozlosuje   pakiety badań, które każdy mężczyzna powyżej 20 roku życia powinien przeprowadzać przynajmniej raz do roku w celu kontroli swojego stanu zdrowia.

Dodatkowo dla kibiców, którzy do końca listopada pochwalą się swoim wąsem Klub rozlosuje vouchery na usługi w salonie Sarmata Fryzjer Męski i Golibroda Barbershop.

Wkrótce na profilu FB Stali Gorzów swoim nowym image pochwalił się prezes gorzowskiej drużyny Ireneusz Maciej Zmora.

Materiał video dostępny pod linkiem:

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment