Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

SZTAB WOŚP W SKWIERZYNIE ZAREJESTROWANY I NAGRODZONY PRZEZ FUNDACJĘ JURKA OWSIAKA

Burmistrz Skwierzyny - Lesław Hołownia wspólnie ze Skwierzyńskim Ośrodkiem Kultury zapraszają do wzięcia udziału w XXVI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018r. w Skwierzynie.

Temat XXVI Finału brzmi „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Informujemy, iż Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie został oficjalnie zarejestrowany i już od 3 listopada do 8 grudnia - od poniedziałku do czwartku w godz. od 8:00 do 17:00, a w piątki w godz. od 8:00 do 15:00 zapraszamy osoby, które chciałby zostać wolontariuszami podczas XXVI Finału do sekretariatu Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury (ul. Teatralna 5). Prosimy zabrać ze sobą legitymację lub dowód osobisty (do wglądu). Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz mieć ze sobą pozwolenie od rodziców na udział w kweście. Zdjęcie do identyfikatora zostanie zrobione na miejscu. Prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie sztabowej ankiety Wolontariusza i dostarczenie do sekretariatu SOK.

Miło jest nam również Państwa poinformować, iż Sztab WOŚP działający przy Skwierzyńskim Ośrodku Kultury otrzymał Medal 25- lecia WOŚP za zasługi dla Fundacji i ostatni rekordowy Finał w Skwierzynie. Te szczególne podziękowania i wyróżnienie otrzymali najbardziej zaangażowani w działalność WOŚP.

Podczas koncertu w dniu 26. Finału odbędą się występy artystyczne, licytacje, światełko do nieba oraz wiele innych wspaniałych atrakcji. O każdej pełnej godzinie odbędą się licytacje fantów, które mamy nadzieję pozyskać od naszych darczyńców i sponsorów.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie fantów i gadżetów, które zostaną zlicytowane podczas XXVI Finału WOŚP w Skwierzynie. Dzięki tym przedmiotom będziemy mogli wspomóc leczenie noworodków.

Mamy ogromną nadzieję, że w naszym mieście jak w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

SIE MA

Przemysław Uss

Szef Sztabu WOŚP SOK w Skwierzynie

Więcej informacji na profilu społecznościowym:

https://www.facebook.com/WOSPSOKSkwierzyna

Do pobrania:

ANKIETA WOLONTARIUSZA

POZWOLENIA RODZICÓW NA UDZIAŁ W ZBIÓRCE

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment