Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

10. urodziny kina Helios w Gorzowie Wielkopolskim!

Już podczas najbliższego weekendu (27-29 X) gorzowskie kino Helios świętować będzie swoje dziesiąte urodziny! Na Widzów czekają wspaniałe seanse, liczne niespodzianki, konkursy i wiele atrakcji. Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów!

Przez te lata Widzowie obejrzeli wiele filmowych hitów, bawili się na licznych premierach, seansach specjalnych i witali niejeden Nowy Rok. Filmowe spotkania 27-29 października będą niepowtarzalną okazją aby podziękować za wspólnie spędzony czas, tego dnia każdy Widz z pewnością znajdzie coś dla siebie! Z tej wyjątkowej okazji na wszystkich kinomanów czekać będą bilety w specjalnej cenie – tylko 17 zł (do biletów na filmy 3D należy doliczyć dopłatę w wysokości 3 zł).


Nie zabraknie oczywiście urodzinowego tortu i szans na zdobycie atrakcyjnych upominków przy kole fortuny oraz w konkursie "Najstarszy bilet do kina", najmłodsi kinomani będą mieli okazję bawić się w strefie prowadzonej przez Balonowe Zoo. Czekają między innymi: tory przeszkód, szalone stopki, kapcie olbrzyma, przestrzenne budowle, gąsienica, stoisko z malowaniem twarzy
i brokatowymi tatuażami, balonowe figurki oraz inne kreatywne stoiska! Ponadto przed wybranymi seansami przed rozpoczęciem filmów organizowane będą konkursy związane z kinem.

Szczegóły dotyczące wszystkich urodzinowych atrakcji, repertuaru filmowego oraz konkursów i animacji dostępne są na stronie www.helios.pl. Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania z gorzowskim kinem Helios!

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment