Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

W sobotę Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spektakl "Księżyc nad Buffalo" w reżyserii Jana Tomaszewicza,  Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina .

"Księżyc nad Buffalo" to komedia o ludziach sceny i nie tylko. George i Charlotte to małżeństwo aktorów, którzy od lat występują razem na scenie. Ich córka Roz zrezygnowała z kariery aktorskiej, wychodzi za mąż za Howarda, którego pragnie im przedstawić.

Przyjazd znanego reżysera komplikuje trochę sytuację i prowadzi do naprawdę zaskakującego finału.

Błyskotliwa farsa z doborową obsadą Bałtyckiego Teatru Koszalińskiego, szybkie tempo akcji i zaskakujący finał, to gwarancja świetnej zabawy.

Zapraszamy!

14 października godz. 16.00 i 19.00

Cena biletów: 35 zł, 30 zł

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.