Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

SPRAWDŹ CZY TWOJE AUTO JEST GOTOWE NA WAKACJE. MOTORYZACYJNY PIKNIK JUŻ 10 CZERWCA W SKWIERZYNIE

Chorzów, 08.06.2017 – „Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych podróży?”- to pytanie powinien sobie zdać każdy kierowca planujący dłuższy wyjazd autem. Teraz każdy kto przyjedzie w sobotę, 10 czerwca, w godzinach 10-16 do siedziby firmy Auto-Jarex (ul. Mostowa 16) będzie miał okazję za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Warto zabrać ze sobą dzieci, z myślą o nich przygotowano wiele atrakcji.

Daleka podróż w góry, czy nad morze wymaga sprawnego pojazdu. Zwłaszcza gdy wyjeżdża cała rodzina, zapewnienie pełnego bezpieczeństwa, staje się priorytetem. Dlatego sprawdzenie swojego samochodu to pierwszy krok do rozpoczęcia letniego sezonu motoryzacyjnego. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących, chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo sprawdzać stan techniczny samochodów mieszkańców Skwierzyny. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. ustawienia świateł, klimatyzacji, stanu ogumienia i akumulatorów, ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

- Planując podróż nie można zapominać o aktualnym stanie samochodu. Przegląd nie powinien być traktowany jako zło konieczne. Często użytkujemy samochód, nie zdając sobie sprawy, że ma on usterkę, nie jesteśmy też w stanie samodzielnie sprawdzić takich elementów, jak jakość płynu chłodniczego, który ma wpływ na pracę silnika, dlatego rola diagnosty jest niezastąpiona - wyjaśnia Jarosław Śliwiński z firmy Auto-Jarex, należącej do sieci ProfiAuto.

Na uczestników imprezy czekają również drobne upominki, a dla dzieci sporo atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano m.in. kącik zabaw i dmuchańce. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz AUTO-JAREX.

###

O ProfiAuto Serwis:

ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz 900 serwisów samochodowych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów.

###

O ProfiAuto:

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również niemal 900 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment