Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu „Wszechnica zdrowia”. Tym razem proponujemy Państwu naukę pierwszej pomocy przedmedycznej.

Tradycyjnie w ostatni poniedziałek miesiąca, który tym razem wypada 27 marca, zapraszamy na zachodnią część bulwaru zachodniego w Gorzowie Wlkp. (przy budynku Wildomu). Tuż obok mammobusu, w którym będą wykonywane badania mammograficzne piersi, ratownicy medyczni Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. będą informować o aktualnych wytycznych dotyczących zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wykonywać pokazy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i praktyczne ćwiczenia. Każdy będzie mógł się sprawdzić i spróbować swoich sił na fantomie. Osoby, które wezmą udział w pokazie będą miały szansę wylosować atrakcyjne nagrody ufundowane przez szpital i PZU Życie.

Czekamy na Państwa od godz. 10.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy.

(Kliknij, aby zobaczy całość)

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.