Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu „Wszechnica zdrowia”. Tym razem proponujemy Państwu naukę pierwszej pomocy przedmedycznej.

Tradycyjnie w ostatni poniedziałek miesiąca, który tym razem wypada 27 marca, zapraszamy na zachodnią część bulwaru zachodniego w Gorzowie Wlkp. (przy budynku Wildomu). Tuż obok mammobusu, w którym będą wykonywane badania mammograficzne piersi, ratownicy medyczni Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. będą informować o aktualnych wytycznych dotyczących zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wykonywać pokazy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i praktyczne ćwiczenia. Każdy będzie mógł się sprawdzić i spróbować swoich sił na fantomie. Osoby, które wezmą udział w pokazie będą miały szansę wylosować atrakcyjne nagrody ufundowane przez szpital i PZU Życie.

Czekamy na Państwa od godz. 10.00 do 13.00.

Serdecznie zapraszamy.

(Kliknij, aby zobaczy całość)

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.