Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Szanowni Państwo,
od najbliższego poniedziałku (30 stycznia 2017 r.) Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. rozpoczyna cykl spotkań lekarzy gorzowskiej lecznicy z mieszkańcami regionu zatytułowany "Wszechnica zdrowia" czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o zdrowiu ale baliście się lub nie wiedzieliście gdzie zapytać.
Podczas pierwszej edycji Wszechnicy zdrowia w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem z mieszkańcami spotka się lek. med. Katarzyna Bartnik, onkolog, którą opowie kim jest i czym zajmuje się onkolog, jak zapobiegać nowotworom i co robić gdy mimo wszystko zachorujemy. Powie też jakie są możliwości leczenia onkologicznego w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. i przedstawi zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.
Spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2017 r. o godz. 10.30 w sali konferencyjnej gorzowskiego szpitala (niski parter)

Wszechnica zdrowia PDF

 

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.