Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Szanowni Państwo,
od najbliższego poniedziałku (30 stycznia 2017 r.) Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. rozpoczyna cykl spotkań lekarzy gorzowskiej lecznicy z mieszkańcami regionu zatytułowany "Wszechnica zdrowia" czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o zdrowiu ale baliście się lub nie wiedzieliście gdzie zapytać.
Podczas pierwszej edycji Wszechnicy zdrowia w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem z mieszkańcami spotka się lek. med. Katarzyna Bartnik, onkolog, którą opowie kim jest i czym zajmuje się onkolog, jak zapobiegać nowotworom i co robić gdy mimo wszystko zachorujemy. Powie też jakie są możliwości leczenia onkologicznego w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. i przedstawi zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.
Spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2017 r. o godz. 10.30 w sali konferencyjnej gorzowskiego szpitala (niski parter)

Wszechnica zdrowia PDF

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.