Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Prezentujemy Państwu informację o zmianie stałej organizacji ruchu na ul. Waszkiewicza w Skwierzynie i mogących wystąpić w jej okolicach utrudnieniach.

Burmistrz Skwierzyny - Lesław Hołownia informuje, że w związku z lokacją na terenie jednostki wojskowej w Skwierzynie żołnierzy oraz sprzętu armii USA w dniach 13 - 18 stycznia br. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie ulic: Dworcowa, Chrobrego, Wiosny Ludów, Parkowa, Sportowa, Żeromskiego, Waszkiewicza, Os. LWP, Os. Grunwald, 61 Brygady.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności zarówno pieszych jak i kierowców.

Ponadto od dnia 10.01.2017r. roku po obu stronach ulicy Waszkiewicza oraz 61 Brygady zmianie ulega stała organizacja ruchu poprzez obowiązywanie znaku B-36 Zakaz zatrzymywania się.

Dla rodziców odwożących dzieci do przedszkola przy ul. Waszkiewicza zostanie udostępniony wjazd na jego teren od ul. Grunwaldzkiej.

Źródło: Skwierzyna.pl

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.