Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

21.12.2016 roku Burmistrz Skwierzyny - Lesław Hołownia spotkał się z  Calinem Huma – przedstawicielem brytyjskiej firmy Indes –Group Operations.

Przedsiębiorstwo zajmuje się rekrutacją pracowników zainteresowanych podjęciem pracy przy obsłudze żywieniowej wojsk amerykańskich, którzy już od stycznia stacjonować będą na terenie skwierzyńskiego garnizonu.

W związku z powyższym w dniu 23 grudnia 2016 roku (piątek) w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie (sala narad - I piętro) o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie przedstawicieli firmy Indes –Group Operations z mieszkańcami zainteresowanymi podjęciem pracy.

Poniżej przedstawiamy szczegółową informację firmy.

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.