Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

21.12.2016 roku Burmistrz Skwierzyny - Lesław Hołownia spotkał się z  Calinem Huma – przedstawicielem brytyjskiej firmy Indes –Group Operations.

Przedsiębiorstwo zajmuje się rekrutacją pracowników zainteresowanych podjęciem pracy przy obsłudze żywieniowej wojsk amerykańskich, którzy już od stycznia stacjonować będą na terenie skwierzyńskiego garnizonu.

W związku z powyższym w dniu 23 grudnia 2016 roku (piątek) w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie (sala narad - I piętro) o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie przedstawicieli firmy Indes –Group Operations z mieszkańcami zainteresowanymi podjęciem pracy.

Poniżej przedstawiamy szczegółową informację firmy.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.