Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

 

Ile zarabia burmistrz Skwierzyny Lesław Hołownia? Dowiesz się w aktualnym numerze "Głosu Międzyrzecza i Skwierzyny" z 14 stycznia.

Ile władze Skwierzyny zamierzają wydać na Inwestycje w mieście i w gminie? Jakie drogi i budynki doczekają się remontu? Czytaj w "Głosie..." z 21 stycznia.

 Galeria Kwiatów rodziny Uszko ma już za sobą przeszło czterdziestoletnią tradycję. W 1947 roku na koncepcję założenia kwiaciarni wpadła Zdzisława Uszko. Pomysł zrodził się z pasji, z miłości do kwiatów. ? Więcej na ten temat przeczytasz w "Głosie..." z 21 stycznia.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.