Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Informujemy, że dzisiejsze spotkania Burmistrza Skwierzyny - Lesława Hołowni z przedstawicielami samorządu Powiatu Międzyrzeckiego doprowadziły do wycofania się przez zgromadzenie wspólników Szpitala w Międzyrzeczu z zamiaru wypowiedzenia umowy na świadczenie zadań realizowanych przez Szpital w Skwierzynie z zakresu ratownictwa medycznego.

Wniosek w powyższej sprawie złożył, po osobistej rozmowie z Burmistrzem Skwierzyny, Starosta Powiatu Międzyrzeckiego.

Pragę podziękować wszystkim, którzy w tak solidarny sposób pokazali jedność w walce o funkcjonowanie Szpitala im. dr. n. med. Radzimira Śmigielskiego w Skwierzynie.

Dziękuję w szczególności pracownikom szpitala; pielęgniarkom, ratownikom medycznym, lekarzom, pracownikom obsługi, zarządowi, Radnym Powiatowym, Radnym Rady Miejskiej w Skwierzynie oraz wszystkim mieszkańcom Gminy Skwierzyna.

                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                         Lesław Hołownia

Informacja za: skwierzyna.pl

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.