Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

  

 Zarząd Dróg Powiatowych w Międzyrzeczu informuje o czasowym utrudnieniu w ruchu drogowym w związku z planowanym remontem mostu na rzece Obrze w ciągu drogi powiatowej nr 1349F Skwierzyna – Rakowo.

Utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym w związku z realizacją zadania pn. „Wykonanie remontu pomostu oraz dyliny jezdni mostu na rzece Obrze w ciągu drogi powiatowej nr 1349F w miejscowości Skwierzyna" z uwagi na całkowite zamknięcie ruchu na obiekcie planowane jest w terminie od 20.10.2015r. do 20.11.2015r.

Informacja za: www.skwierzyna.pl

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

 

Premiera GARDENA smart system w Polsce – kontroluj swój ogród za pomocą telefonu

Zdalne koszenie trawnika i nawadnianie ogrodu za pomocą aplikacji – teraz to możliwe. GARDENA smart system daje możliwość kontrolowania swojego ogrodu za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Dane na temat wilgotności gleby, temperatury w ogrodzie czy aktualnego nasłonecznienia pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem nawadniania, czy automatycznym koszeniem trawnika. Od teraz każdy amator ogrodu będzie miał dostęp do ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi, a używanie systemu pozwoli na dodatkowe oszczędności.