Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Polska staje się coraz bardziej „eko” - i bardzo dobrze! W trosce o planetę liczy się każdy krok. Każde, nawet najmniejsze działanie ma ogromne znaczenie, jeśli służy zmianie na lepsze. Pierwszym z nich, jaki możemy podejmować każdego dnia, jest prawidłowa segregacja śmieci. Coca-Cola wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą zrobić jeszcze więcej w tym zakresie i inicjuje konkurs, w którym gminy mogą wygrać nowoczesne urządzenia do recyklingu butelek!

W wielu miejscach na świecie automaty do zwracania butelek to codzienność. Jeśli chcesz, by tego typu rozwiązania stały się powszechniejsze również w Polsce, koniecznie przekonaj swoją gminę do wzięcia udziału w naszym konkursie - zwycięskie gminy i jej mieszkańcy będą mogły cieszyć się recyklomatami, będącymi wyrazem ich proekologicznego zaangażowania, odpowiedzialności i innowacyjności.

Recyklomat to nowoczesne rozwiązanie, które w atrakcyjny sposób motywuje mieszkańców do segregowania odpadów i zachęca do zmiany nawyków na proekologiczne. Mieszkańcy zyskują podwójnie – aktywnie włączają się w działania na rzecz Świata Bez Odpadów, w zamian otrzymując realne korzyści w postaci zniżek na ulubione produkty lub aktywności w swojej gminie.

Akcja daje również możliwość udziału w projekcie lokalnym przedsiębiorcom, którzy w porozumieniu z gminą będą mogli zaoferować mieszkańcom różne benefity za swoje usługi lub produkty, do wymiany za ECO-punkty. Czytaj więcej: https://swiatbezodpadow.pl/konkurs-recyklomaty

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment