Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Szpital w Skwierzynie zaprasza na bezpłatne badania USG jamy brzusznej. 21 sierpnia, w piątek w szpitalu w Skwierzynie będzie można bezpłatnie zrobić USG brzucha. Zapraszamy osoby po 40 roku życia, które cierpią na nawracające bóle brzucha lub u których w rodzinie zdiagnozowano choroby w obrębie jamy brzusznej. Badania będzie wykonywał dr n. med. Piotr Plecka, specjalista chorób wewnętrznych i onkologii klinicznej.

USG to całkowicie nieinwazyjne badanie, które pomaga zdiagnozować nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów jamy brzusznej. W badaniu USG jamy brzusznej ocenia się m.in. budowę pęcherzyka żółciowego, trzustki, śledziony, nerek czy wątroby. Dzięki USG jamy brzusznej można ustalić przyczynę bólów brzucha, wzdęć, nieprawidłowego funkcjonowania wątroby czy powiększenia narządów wewnętrznych.

Na badania zapraszamy do pracowni USG w szpitalu przy ul. Szpitalnej 5, w godz. 8.00-16.00. Osoby, które będą chciały skorzystać z badań , prosimy o wcześniejszą rejestrację tel. 506 165 041 lub 95 71 70 296 (godz. 8.00-12.00).

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment